pátek 16. srpna 2019

V podvečer


tam u nás.

8 komentářů:

 1. Aká krásna nostalgická atmosféra po lete...
  U nás leje, ochladilo sa, stihla som zo synom Ikea, kreslá na terasu a výsadba asi tento rok už asi nebude a ta,, kde cikajú psy, vodno ako mi to vysychá. Ale radosť zo záhrady mám, aj keď mi doplo, kde budú zmeny:-) Aj doma ma zmeny k lepšiemu tešia:-)
  A dnes príde Milo. Prajem ti príjemný zamuchlávací čas:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kati, pridala som u mňa aj fotku Milovho darčeku, ktorý mi sám vyrobil:-)
   Neviem moc vyjadriť, Kati, ako ma najstarší syn lekár potešil. On si hovorí najbohatší a najúspešnnejší z detí:-), ale mali sme veľký konflikt, taký, že musel odísť bývať k mojej mame ešte počas štúdia medicíny, akosi tú úbohosť doma prestal prijímať.
   Zmierili sme sa pred dvoma rokmi, keď mužovi vymieňali koleno.
   Teraz má ambulantnú prax, aj urgentnú a hrá v kapele, cestuje a športuje, zariadil si byt, ale tá prax a jeho možnosti mu otvorili oči a veľmi ocenil, ako sme ich vypiplali a rozvinuli! Dcéra trpí, bojí sa, že nedoštuduje, ako autistka nebude môcť robiť medzi ľuďmi, hoci už robila aj sprievodkyňu, vie sama vycestovať a v Oxforde, keď boli za sestrou, si našla aj brigádu...veľmi ju podporil a vyznal fakticky nám rodičom lásku, BALVAN MI PADOL ZO SRDCA!
   Prežívam takú radosť a spokojnosť a to som si myslela, že sa toho nedožijem, dala som im totiž taký priestor, že nemusia moje materské potreby naplniť:-)

   Vymazat
  2. Věřím, že ti dárek od Mila udělal radost, je krásný. Všechno má asi opravdu svúj čas a jsem moc ráda, že postupně vidíš výsledky a hlavně smysl těch let, které nebyly vždycky jednoduché a klidné. Užívej si to, moc vám to přeju!

   Vymazat
 2. Příroda je mocná....foto jako obrazy od malíře.
  Je tam u vás krásně. Přeji hezký víkend. Eva

  OdpovědětVymazat

Z kuchyně, terasy i zahrady

Jeden z restů zase o kousek blíž k cíli, díky bouřkám zalito, upečeno. Jak málo někdy stačí ke štěstí...