pondělí 21. června 2021

Stále v procesu

Jó, jsou to radosti. Ještě sice není úplně hotovo, ale dnes už voda teče a konečně přichází i moje chvíle! Budu malovat, leštit a piplat... a konečně pověsím ty nové ručníky, co mám už od února :) 

Naštěstí jsme ve věku, kdy už neblázníme, že není všechno hned a tak se občas zatouláme i někam jinam. Je teď všude tak krásně... 
A ty večery!8 komentářů:

 1. Jak já závidím !!!!! Strašně moc. Už se dopředu hrozím, co nás čeká)))ale jinak je u vás už krásná letní atmoška. Letos pojedeme zase do Jeseníků přes Hradec)))))tak ti zamávám. Hezké dny přeji a těším se na finální foto- inspiraci. Papa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já doufám, že nezůstane jen u toho mávání a jednou si společně vypijeme i tu kávičku. A neboj, staveniště se přežije, koukni na nás :)

   Vymazat
 2. Katko, zdravím. Koukám, že už se u vás blíží finále...Máš dobré, že je Tvůj muž tak šikovný, protože sehnat kvalitního řemeslníka není jednoduché. Jsem zvědavá na výsledek. Lenka
  www.babilenka.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tak, moc dobře si to uvědomuju, však si ho hýčkám :)
   Díky a moc zdravím

   Vymazat
 3. Katko, no už se blíží kolaudace a bude to vyřízené. Já jsem zvědavá, jestli se k nové koupelně dokopeme. Nějak je stále něco přednějšího.
  Levandule a číča mooooc pěkný. Jitka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten správný čas určitě přijde, třeba až začnou odpadávat staré kachličky jako u nás :)

   Vymazat

Mimikry

Tváří se jako pivoňka.  Tulipán jeden...