úterý 26. listopadu 2019

Jedním vrzem...jsme tenhle týden vzali resty za poslední měsíc. Narozeniny, svátky, nákupy, sem tam něco doma nebo u mamky. I na kousek výšivky došlo, tak sláva!, snad se zase postupně začnu probouzet. 
Už by to chtělo.

7 komentářů:

 1. Aj ja som vyriešila resty, aj Ikeu, aj návštevu u našich po rokoch (čo nás neprijímali kvôli Milovi):-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...tak snad už je všechno, jak má být. Moc vám to přeju ♥

   Vymazat
  2. Kati, ďakujem, hneď som si to tu prečítala:-)
   Stále zvažujem, či to u mňa napíšem, ako to bolo zlé a ťažké s našimi rodinami, ale na otcovdome som to spomínala:
   moji rodičia neprijímali moju vieru, môjho muža, staršiu dcéru, oboch kvôli ešte vtedy nediagnostikovanému autizmu a psychotickú chorobu, tú vôbec, hoci je v rodine na oboch stranách a svokor bol autista, množstvo detí, a nakoniec Mila, kvôli tomu ma aj zavrhli a nie raz!
   Ja som bola tá, čo som im odpúšťala, dokonca aj to, čo som v detstve zažila a čo oni vytesnili, ale až teraz, po toľkom zle ma moji rodičia už len dojímajú svojou starobou a samotou.
   Milo je u nás nielen preto, že mu najstaršia ,,vyšliapala,, cestu k nám, ale aj preto, že sme boli s mužom tiež v detstve opustení, neprijatí, zneužití, týraní...
   Prepáč, píšem to sem, predsa len moji možno budú pozerať aspoň fotky na mojom blogu a mohli by to zbadať v komentároch...
   Naďa napríklad úplne odmieta moje blogovanie, nie mojou vinou sa prevalil jej autizmus...
   Ďakujem Ti, Alena
   PS: Naozaj chcem o tom písať na blogu, ale tak aby to ľudí nerozrušilo, ale blažilo:-)

   Vymazat
  3. Ali, jdeš správnou cestou, přijímáš život takový, jaký je a neopakuješ chyby svých rodičů, kteří možná sami neměli šťastný život a proto Ti neuměli dát pěkné dětství. Oni to neuměli změnit, ale Ty už ano, a to je obrovská síla tohle zvládnout. I když to není vždycky jednoduché, vím...

   Vymazat
  4. Nemali a presiahlo ich to...vnímam to už teraz s nehou a prijímam to len vďaka Bohu, obrátila som sa na štúdiu fyziky:-), dokonca ma Boh pre to (a pre Ňu)scitlivel na zranenia a inakosť iných, aj tak je moje povolanie nechať na sebe ,,vyzúriť toho zlého,, v ľuďoch a nielen blízkych a ani teraz to neprestáva...istotu mám len v uistení od Boha, že to vedie k večnému životu s Ním:-)
   Vďaka, pohládzam, požehnávam srdcom, objímam a prepáč za otvorenosť, patrí to na blog, ale tam mi to nejak nejde:-)

   Vymazat
 2. Probudila jsi se dost dobře:-))))
  Dort úžasný a baví mě chlapi na nákupech:-)))) Oni ty nákupy obzvlášť rádi,viď?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jéje! Naštěstí jsme tentokrát spojili příjemné s užitečným a dali si v Ikea sraz s Márou, který v Praze žije. Takže jsme toho víc namluvili, vypili a snědli, než nakoupili :)

   Vymazat

Mimikry

Tváří se jako pivoňka.  Tulipán jeden...