Běháš s foťákem ???? Hihi ;-)Ale nafotila jsi to moc hezky, parádní snímky.
Já foťák nemám, všechny fotky jsou focené mobilem :)
Současné mobily fotí někdy lépe než nějaký foťák:)
Som rada, že beháš do predminulého leta som behávala niekoľkokrát do týždňa v lese:-)A som rada, že fotíš mobilom, ja tiež len tak:-)
Je toho hodně a pořád se něco děje... ♥
Běháš s foťákem ???? Hihi ;-)
OdpovědětVymazatAle nafotila jsi to moc hezky, parádní snímky.
Já foťák nemám, všechny fotky jsou focené mobilem :)
OdpovědětVymazatSoučasné mobily fotí někdy lépe než nějaký foťák:)
VymazatSom rada, že beháš do predminulého leta som behávala niekoľkokrát do týždňa v lese:-)
OdpovědětVymazatA som rada, že fotíš mobilom, ja tiež len tak:-)