Tak je vidět, že jste si pořádně mákli. Jak vy, tak pan stavitel. My teď předěláváme naši rodinou hospodu. Na léto jsme zavřeli, trochu neplánovaně, ale nakonec jsme do toho šli s plnou vervou. Jako práce jako na kostele, to asi nemusím říkat. Vybíráme zrovna podlahy v pohostinství a fakt si říkám, jak je možné, že toho existuje tolik. :D
Whaůůůůůůů, to je krása. Kterej zedník Lorenc vám to stavěl? :o) to si teď nechcete pošlapat, tak stejně chodíte nahoru, ne?
OdpovědětVymazatDej pokoj s panem Lorencem, stačilo, co přitom vypil sám stavitel :) :)
OdpovědětVymazatTak je vidět, že jste si pořádně mákli. Jak vy, tak pan stavitel. My teď předěláváme naši rodinou hospodu. Na léto jsme zavřeli, trochu neplánovaně, ale nakonec jsme do toho šli s plnou vervou. Jako práce jako na kostele, to asi nemusím říkat. Vybíráme zrovna podlahy v pohostinství a fakt si říkám, jak je možné, že toho existuje tolik. :D
OdpovědětVymazat