úterý 12. května 2026

Květy, stíny, keramika, půlmaraton






































Fotky ještě z dubna. Tak strašně to letí, že než to všechno poskládám, je půlka května :) 



11 komentářů:

  1. Krásný duben …a ten běh velký obdiv😉
    Eva
    http://es-ideas.blogspot.com/

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jj, měly to jako společnou sourozeneckou výzvu, dětičky moje :) Je to jako pohlazení, když vidím, jaký mají spolu vztah, i když už má každý svůj život.

      Vymazat
  2. Bohatý duben. Spousta krásných fotek ! Kdepak asi bude mít místo ten krasavec z kreamiky?
    Hezké dny!
    Hanka

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. oprava - keramiky!!!! :-) ach jo!

      Vymazat
    2. Z krasavce mám radost, má čestné místo jako “vítač” u dveří :)
      Moc díky, mávám

      Vymazat
  3. Katko, parádní dubnové momentky. Koukám, že se ti mládež taky rozběhala a je to dobře.
    Krásné květnové dny ti přeji. Jitka

    OdpovědětVymazat

Májový

Je toho hodně a pořád se něco děje... ♥