Krásný duben …a ten běh velký obdiv😉Evahttp://es-ideas.blogspot.com/
Jj, měly to jako společnou sourozeneckou výzvu, dětičky moje :) Je to jako pohlazení, když vidím, jaký mají spolu vztah, i když už má každý svůj život.
jůůů, to je krásy...Sv.
Děkujuuuuuu!
Bohatý duben. Spousta krásných fotek ! Kdepak asi bude mít místo ten krasavec z kreamiky?Hezké dny!Hanka
oprava - keramiky!!!! :-) ach jo!
Z krasavce mám radost, má čestné místo jako “vítač” u dveří :)Moc díky, mávám
Katko, parádní dubnové momentky. Koukám, že se ti mládež taky rozběhala a je to dobře.Krásné květnové dny ti přeji. Jitka
♥
Bezvadný duben Káťo!!!Mávám.R.
Je toho hodně a pořád se něco děje... ♥
Krásný duben …a ten běh velký obdiv😉
OdpovědětVymazatEva
http://es-ideas.blogspot.com/
Jj, měly to jako společnou sourozeneckou výzvu, dětičky moje :) Je to jako pohlazení, když vidím, jaký mají spolu vztah, i když už má každý svůj život.
Vymazatjůůů, to je krásy...Sv.
OdpovědětVymazatDěkujuuuuuu!
VymazatBohatý duben. Spousta krásných fotek ! Kdepak asi bude mít místo ten krasavec z kreamiky?
OdpovědětVymazatHezké dny!
Hanka
oprava - keramiky!!!! :-) ach jo!
VymazatZ krasavce mám radost, má čestné místo jako “vítač” u dveří :)
VymazatMoc díky, mávám
Katko, parádní dubnové momentky. Koukám, že se ti mládež taky rozběhala a je to dobře.
OdpovědětVymazatKrásné květnové dny ti přeji. Jitka
♥
VymazatBezvadný duben Káťo!!!Mávám.R.
OdpovědětVymazat♥
Vymazat