Katko, to je vždy krásný pocit, když je rest dokončen, že? A ještě takový elegantní.Asi budu potřebovat taky takový krásný kávový koutek. Nutně!Užívej si léta. Pa Jitka
♥
A stále máš co fotit - jak vylepšujete, jak Ti to na zahrádce kvete, jak si pečeš, jak zapršelo......a já si fotky užívám.Měj prima letní dny !Hanka
moc hezké...Sv.
Je toho hodně a pořád se něco děje... ♥
Katko, to je vždy krásný pocit, když je rest dokončen, že? A ještě takový elegantní.
OdpovědětVymazatAsi budu potřebovat taky takový krásný kávový koutek. Nutně!
Užívej si léta. Pa Jitka
♥
VymazatA stále máš co fotit - jak vylepšujete, jak Ti to na zahrádce kvete, jak si pečeš, jak zapršelo......a já si fotky užívám.
OdpovědětVymazatMěj prima letní dny !
Hanka
♥
Vymazatmoc hezké...Sv.
OdpovědětVymazat♥
Vymazat