mám vanu plnou...
Krása )))tohle bych chtěla někdy zažít.
Sasanky mám taky ráda, jsou tak krásné. Zdraví Lenkawww.babilenka.cz
To vypadá jako les u Kerska. Zdravím Jiřina z N.
Taky vím o místě, kde je hedba sasanka vedle druhé .Ale až tak veliká plocha jako na Tvých fotkách to není.Jaro je prostě jaro !Hezký den!Hanka
Katko, kdysi dávno jsem si pár sasanek zasadila v zahradě. Šíří se hodně podobně jako u tebe na fotkách :-)Krásný týden. Jitka
krásné,Sv.
Je toho hodně a pořád se něco děje... ♥
Krása )))tohle bych chtěla někdy zažít.
OdpovědětVymazatSasanky mám taky ráda, jsou tak krásné. Zdraví Lenka
OdpovědětVymazatwww.babilenka.cz
To vypadá jako les u Kerska. Zdravím Jiřina z N.
OdpovědětVymazatTaky vím o místě, kde je hedba sasanka vedle druhé .Ale až tak veliká plocha jako na Tvých fotkách to není.
OdpovědětVymazatJaro je prostě jaro !
Hezký den!
Hanka
Katko, kdysi dávno jsem si pár sasanek zasadila v zahradě. Šíří se hodně podobně jako u tebe na fotkách :-)
OdpovědětVymazatKrásný týden. Jitka
krásné,Sv.
OdpovědětVymazat