Katko, to je krása:-)...do čeho ty se všeho nepustíš...já motám klubíčka. Jehlice připraveny.
Tak do těch bych se "zamotala" zase já :) Děkuju za pochvalu a krásný víkend přeju! K.
Je toho hodně a pořád se něco děje... ♥
Katko, to je krása:-)...do čeho ty se všeho nepustíš...já motám klubíčka. Jehlice připraveny.
OdpovědětVymazatTak do těch bych se "zamotala" zase já :) Děkuju za pochvalu a krásný víkend přeju! K.
Vymazat