...aby bylo jasno
středa 30. května 2018
A ještě jednou
v hlavní roli pivoňky...
2 komentáře:
Anonymní
31. května 2018 v 12:51
Všude samá pivoňka a pivo nikde :( to by FAKT bodlo!
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Kateřina
31. května 2018 v 19:34
:) :)
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Májový
Je toho hodně a pořád se něco děje... ♥
Když musíš,
tak musíš! :)
Radosti všedních (i nevšedních) dnů...
"...chodil jsem i do kurzu pletení, naučil jsem se jezdit ...
Všehochuť
Počasí jako na houpačce. Chvilku mráz, další den déšť, večer pak sníh, který do rána roztaje... ...
Všude samá pivoňka a pivo nikde :( to by FAKT bodlo!
OdpovědětVymazat:) :)
OdpovědětVymazat